Okul Müdürümüz


Ben Birsen BÜYÜKKAYAER. Mürekkep Okulları kurum müdürüyüm. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi tamamladıktan sonra meslek hayatımda yirminci yılımdayım. Bugüne kadar çeşitli kurumlarda öğretmenlik, eğitim bilimleri uzmanlığı ve eğitim yöneticiliği görevlerinde bulundum. Bu görevlerimi sürdürürken eğitimin farklı dallarında yurtiçi ve yurtdışı sertifika programlarına katılarak mesleki donanımıma katkıda bulundum.

Çok severek çalıştığım ve sayısız güzel işler başardığımız Mürekkep Okulları ile yolum kesiştiğinden bu yana meslek hayatımın en güzel yıllarını yaşıyorum. Bu kurumdaki eğitim yöneticiliği görevime başladığımdan beri 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı itibarı ile altıncı mezunlarımı gururla vereceğim.

Günümüz koşullarında geleceğin bireylerini yetiştirirken; bireyi bir bütün olarak değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Okullarımızda uygulanan eğitim programları, akademik başarı ile birlikte bireylerin her alanda var olan potansiyellerini en üst düzeye taşımak amacıyla, birey merkezli olarak hayata geçiyor. Öğrencilerimizin aktif olarak sürece katılabildiği, zenginleştirilmiş öğretim materyalleri, laboratuvar ve atölye çalışmalarıyla bezenmiş, onları heyecanlandıran dinamik bir yapıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 
Geleceğimizi temsil eden çocuklarımızı, zamanın ruhuna ve günün koşullarına yenilmeyen donanımlı bireyler olarak değerli velilerimizin de desteğiyle hayata hazırlıyoruz.
 Birsen BÜYÜKKAYAER  
img-bottom