İlkokul Öğretmenlerimiz

İlkokul Öğretmenlerimiz


1. Sınıf Öğretmenimiz Sayın Özkan DEMİR    Dünyayı güzelleştirmek için uğraşmamıza gerek yok esasen. Dünyaya bir yanı iyi yürekli ve vicdanlı diğer yanı bilim ve fenle donanımlı ‘Çift Kanatlı’ çocuklar bıraksak sorun kendiliğinden çözülecektir. Bu kanatlardan biri eksikse şayet çocuk uçmanın gerçekliğine varamayacaktır. Bu yüzdendir ki “Bir çocuğu değiştirmek çoğu zaman binlerce kötü olasılığı yok etmek demektir.” 
SİZİNLEYİM…

 2. Sınıf Öğretmenimiz Sayın Hülya İŞLEK    "Yıldızların arasına ağ örmeye çalışan örümcek çılgınlığına, tek bir mumla aydınlatmaya kalkanları severim."
Jack Kerouac
Sevgi, umut, sabır ve aşk İle örülen ağlar mutlaka yerini bulur.
SİZİNLEYİM…

 3. Sınıf Öğretmenimiz Sayın Ayşe EKERBİÇER    Eğitim öğrencilere saygıyla başlar. Karşılıklı saygı, sevgi ve güven üzerine kurulu bir eğitim süreci, öğrenci gelişimi ve başarılarının güvencesidir. Çocukları kendi yeteneklerinin bilincine vardırmak temel amacıyla çıktığımız bu yolda öğrenciye bırakacağımız en büyük miras okuma ve araştırma zevki ve merakı oluşturmak olacaktır.
SİZİNLEYİM…

4. Sınıf Öğretmenimiz Sayın Ferah AYHAN     Öğrencilerimin özgün ve güçlü yönlerine saygı duyarak, öğrenci merkezli, yenilikçi bir eğitim-öğretim programlarıyla onları geleceğe hazırlayarak öğrenmeyi öğrenen ve araştırmayı bilen mutlu, güçlü bireysel yetiştirmek en güçlü hedefimdir.
SİZİNLEYİM…

img-bottom