eTwinning

eTwinning

eTwinning

eTwinning PenPal Projesi


3 ve 4. sınıf öğrencilerimiz ‘’ A Friend to Share ‘’ ismini verdikleri bir proje gerçekleştirmekteler. İspanya ile ortak yürütülen proje, öğrencilerin İngilizceyi kullanarak yazma becerilerini geliştirmelerini aynı zamanda hedef dili kullanarak duygu ve düşüncelerini ifade edebilmelerini amaçlamaktadır.

Accompanied with our 3rd and 4th Grade students Private Mürekkep Primary School has just carried out an eTwinning Project called “A Friend to Share”. 2 countries are involved in the Project, seeking after improving kids’ basic literacy skills and their self-awareness and ability to put thoughts and feelings into words by using the target language. SAFER INTERNET DAY

Öğrencilerimizde internet kullanımında ortaya çıkan çevrimiçi sorunlara ilişkin farkındalığı artırmak ve interneti onlar için daha güvenli ve daha iyi bir yer haline getirmek için, 3 ve 4. sınıf öğrencilerimiz ile Güvenli İnternet Günü'nü İngilizce derslerimizde yaptığımız farklı etkinlikler ile kutladık. To raise awareness of emerging online issues and to make the Internet a safer and better place for our kids, we celebrated the Safer Internet Day in English classes with our 3rd and 4th Grade students.

img-bottom